UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE KRKU

Furch CNR System

Po mnoha letech intenzivního vývoje se nám podařilo vyvinout inovativní řešení krku, který je lehčí, pevnější a stabilnější. Náš Furch CNR System (Composite Neck Reinforcement) zvyšuje pevnost krku, stabilitu i odolnost a je nyní standardem všech našich kytar.

 

 

Unikátní konstrukce krku se systémem kompozitní výztuže prodlužuje životnost krku i celé kytary a kombinuje tři hlavní konstrukční prvky:

 

• odlitek ze speciální slitiny uvnitř patky krku zajišťující stabilní úhel a geometrii krku a těla

 

• výjimečně tuhou karbonovou trubici udržující krk v nastavené pozici po mnohem delší dobu a současně umožňující plynulý průhyb krku

 

• plně nastavitelnou dvoucestnou výztuhu pro velmi jemné nastavení průhybu krku v obou směrech. Výztuha krku umístěná v karbonovém pouzdře je opatřena silikonovou výplní, aby nemohlo dojít k nežádoucím vibracím v pouzdře a její chod byl hladký.

 

Spojením inovativní konstrukce krku s extrémně přesným výrobním procesem se nám podařilo dosáhnout neuvěřitelné stability geometrie těla a krku v celé jeho délce, dosud nejvyšší přesnosti nastavení průhybu krku a vynikajícího přenosu zvuku. To vše ještě při současném odlehčení konstrukce krku. Furch CNR System najdete nyní na všech modelech našich kytar se sériovým číslem 68 294 a vyšším.