Snímače a elektroniky

Ať už skládáte písně ve vašem studiu, nebo jste právě na pódiu v Lucerně, náš sortiment snímačů vám nabízí dokonalou reprodukci vašeho akustického zvuku

L R Baggs Element Active System (EAS)

The Element Active System je kobylkový snímač s velmi dobře řešenými ovládacími prvky.  LR Baggs EAS nabízí diskrétní předzesilovač umístěný uvnitř těla kytary a ovládání hlasitosti na panelu montovaném do akustického otvoru kytary kvůli snadnému přístupu. Element zprostředkovává citlivě všechny nuance akustického projevu těla kytary. Má také největší dynamický rozsah ze všech kobylkových snímačů.

 


L R Baggs The Stagepro Element

The Stagepro Element je druhá varianta modelu EAS s kobylkovým snímačem. Tato varianta je navíc vybavena ekvalizérem s boční montáží, který nabízí snadný přístup k baterii a kompletní chromatickou ladičku. Komplet má čistý, elegantní vzhled. Třípásmový EQ s fázovým invertorem a Garrett Null filtrem dodává teplý, nedotčený zvuk i za těch nejnáročnějších podmínek.


L R Baggs Anthem

Srdcem systému Anthem je revoluční mikrofon navržený tak, aby přenesl zvuk nebo jakéhokoliv živé vystoupení stejnou dynamikou jako studiový mikrofon. TRU • MIC se montuje na spodní stranu kobylky a je umístěn jen 3 mm pod jejím povrchem. Tento patentovaný systém instalace, v kombinaci s potlačením šumu, umožňuje mikrofonu pracovat s podobnou účinností, jakoby tomu bylo u externího mikrofonu ve studiu a navíc udržet pozoruhodnou schopnost potlačení zpětné vazby na pódiu. Výsledkem je vyvážená frekvenční odezva a vynikající jasnost pro nejčistší zvuk, jaký jste kdy slyšeli. Snímač Element  je spárován s TRU • MIC kvůli hutnosti a průraznosti nízkých  kmitočtů. Anthem nabízí neinvazivní instalaci s ovládacím panelem k montáži do akustického otvoru kytary s velmi užitečným ukazatelem kapacity baterie.


L R Baggs Anthem Stagepro

L R Baggs Anthem Stagepro je varianta Anthem navíc s boční montáží téhož snímání, která poskytuje snadný přístup k baterii a vestavěný 3-pásmový equalizer. Komplet má čistý, elegantní vzhled. Ovládání nabízí možnost vyvažovat poměr snímání kobylkového snímače a mikrofonu. Korekce basů a výšek, fázový invertor a notch filtr nabízí možnost  úpravy zvuku společně s maximálním potlačením zpětné vazby.